BACHURUFERMA.LT | Zona #2 V2.0 atidarymas!

Gera diena, bachūrai,

turime džiugių rudens naujienų visiems aktyviausiems Bachūrų Fermos ūkininkams, žinoma, taip pat ir tiems, kam įdomi projekto veikla, neseniai prisijungę ar nori išbandyti kažką naujo. Daug kartų apkalbėtas ir tikrai didelio susidomėjimo susilaukęs antrasis Bachūrų Fermos serveris (BACHURUFERMA.LT | Zona #2 v2.0 „beta”) vėl sugrįžta ir startuoja jau rytoj (penktadienį) vakare! Susidomėjai? Skaityk toliau.

Kodėl „beta” versija?
Atsakymas visiškai paprastas – kadangi, tai bus pirmasis viešas ūkininkų įleidimas į fermos teritoriją, užtikrinti absoliučios ūkininkavimo kokybės tikrai nėra įmanoma, nes visus kūrybinius darbus, kiek suspėjau, atlikau vienas. Ūkininkaujant stengsimės akylai stebėti tiek visų modifikacijų, tiek pačio serverio darbą, kad suspėtume laiku pašalinti piktybinius ar nesuderinamus papildymus. Tik visi bendromis jėgomis galėsime garantuoti stabilią serverio veiklą ir pasileisti visas norimas sistemas pilnu pajėgumu.

Koks numatytas žemėlapis?
Kiek daugiau nei prieš 3 metus Zona #2 serveris pirmą kartą išvydo dienos šviesą ir karjerą pradėjome didžiuliame „Wild West” žemėlapyje. Žinoma, tuo metu ūkininkavome dar FS 19 platformoje, o dabar jau šlifuojame FS 22. Norint prisiminti senus laikus ir pasisemti šiek tiek daugiau nostalgijos sugrįžtame į atnaujintą, pritaikytą FS 22, ir modernizuotą „Wild West” žemėlapį, į tą pačią sentimentus keliančią lokaciją su vienu dideliu ūkiu, su mūsų patobulinta ir laiko patikrinta technika. Įspėju, jog šis žemėlapis, visiškai kaip ir seniau, reikalauja kur kas stipresnės „geležies” (lyginant su standartiniu Public #1 žemėlapiu)!

Pagrindinė atkeliaujančio Zona #2 serverio informacija

  • Žemėlapis: Wild West 16x (BF Remake);
  • Dydis: 8×8 km (palyginimui – Public #1 serverio žemėlapio dydis 2×2 km);
  • Perkamų žemės sklypų skaičius: 140 (75 su žemės dirbimo paskirtimi);
  • Didžiausio apdirbamo lauko dydis: 17 laukas844 ha;
  • Derliaus supirkimo punktai: 7 (ateityje numatyta daugiau);
  • Įdiegta „Multifruit” (plataus spektro augalininkystė);
  • Nauji script’ai, naujos tekstūros, visiškai perdaryta žemėlapio apšvietimo sistema ir dar daugiau.

Jeigu domina šis serveris ir planuojate dalyvauti atidaryme, tai Bachūrų Fermos discord’e susiraskite BACHURUFERMA.LT | Zona #2 V2.0 atidarymo renginį (kairėje pusėje viršuje), paspauskite „Domina” ir Jūs patys pirmi sužinosite apie oficialų serverio paleidimą bei kada galima jungtis. Zona #2 serverio informaciniai ir modifikacijų atsisiuntimo kanalai pilnai bus atidaryti tik užtikrinus sėkmingą serverio paleidimą.

Atvykstantys nepamirškite pasirūpinti reikiamais gėrimais ir užkandžiais iš anksto, nes laukia ilgas vakaras prie iššūkių ir didelės kantrybės reikalaujančių darbų!

Bachūrų Ferma – čia renkasi tik rimti ūkininkai!

Paveikslėlis