BACHURUFERMA.LT | Zona #2 rekonstrukcija keliauja į pabaigą

Gera diena, bachūrai,

su džiaugsmu noriu pranešti, jog tikrai ilgokai užsitęsusio (dėl asmeninių priežasčių ir laiko stokos) antrojo BACHURUFERMA.LT | Zona #2 serverio rekonstrukcijos darbai pagaliau keliauja į pabaigą ir galiu prabilti apie pirmąjį atvirą serverio paleidimą, kuris planuojamas jau artimiausiomis dienomis. Pirmam serverio paleidimui nebus kai kurios dalies modifikacijų, nes tikriausiai kol kas ir neprireiks, bus tik tos, kurios yra reikalingos pačiai pradžiai. Pirmiausiai daugiau dėmesio pasistengsiu skirti žemėlapio tobulinimui, nes jis nėra tikrintas su didesniu kiekiu žmonių, tai kažkokių klaidelių tikrai gali pasirodyti. Po to su kiekvienu atnaujinimu atkreipiant dėmesį į ūkininkų progresą ar vedėjų pageidavimus tiek sistema, tiek technikos asortimentas bus papildomas ar koreguojamas. Antrojo serverio (Discord) informacijos kanalas taip pat yra papildytas naujais duomenimis bei greitu metu bus atidaryti atnaujinimų, diskusijų bei pokalbių kanalai, kuriuose bus galima pamatyti bei aptarti darbų progresą.

Dėl anksčiau paskelbtos vedėjų atrankos į antrąjį serverį, kadangi praėjo nemažai laiko ir tikrai pas visus pretendentus galėjo įvykti pokyčių ar persigalvojimų, bet apie tai nebuvo papildomai informuota, tai prašau visų pildžiusių paraiškas jas atsiųsti pakartotinai ir tokiu būdu informuoti mane, jog atranka bei naujasis Zona #2 serveris tikrai Jums vis dar aktualus ir norite užimti vieno iš 4 ūkių vedėjo poziciją. Po šio pranešimo neatlikę pakartotinio atrankos paraiškos užpildymo ar nesusisiekę su manimi galite būti nepriskirti tarp pretendentų. Žinoma, nepamirškime ir tų, kurie vis dar nedalyvavo atrankoje – turite puikia progą tai padaryti dabar. Visa informacija apie atranką pateikta Bachūrų Fermos discord’e #atranka-į-vedėjus kanale

Iki susitikimo Bachūrų Fermoje bei naujajame BACHURUFERMA.LT | Zona #2 serveryje – didžioji rudens naujiena jau netrukus!