TALKA @ BACHURUFERMA.LT #14

Gera diena, bachūrai,

kas buvote praeitoje talkoje (#13), tai turbūt pamenate, jog minėjau, kad sekantis panašaus tipo susitikimas turėtų įvykti šiek tiek greičiau nei tai vyksta įprastai. Pažadą stengiamės ištesėti ir skelbiame dar vieną visų stipriausių Bachūrų Fermos ūkininkų susitikimą, o tiksliau – skelbiame dar vieną, jau keturioliktąjį kartą vyksiančią kukurūzų siloso ruošimo TALKĄ @ BACHURUFERMA.LT #14 rugsėjo 30 dieną (penktadienį) nuo 18:00h (Lietuvos laiku), BACHURUFERMA.LT | Public #1 serveryje! Taip, suprantame, jog siloso tranšėjos nėra visiškai ištuštintos, bet dar vienai talkelei vietos tikrai pakaks.

Jeigu yra tekę dalyvauti bent vienoje Bachūrų Fermos talkoje, tai klausimų turbūt kaip ir nekyla – viskas pažįstama ir suprantama, o tiems, kuriems dar nėra tekę ar visai šviežiai prisijungę prie mūsų, tai bus puiku proga pamatyti Bachūrų Fermos ūkininkavimą kitu kampu! Susidomėjai? Skaityk žemiau.

REGISTRACIJA Į TALKĄ

Kaip ir anksčiau vykusiose talkose paliekame tokią pačią, jau spėjusią pasitvirtinti registracijos sistemą. Jeigu manote, kad tikrai norėsite ir galėsite dalyvauti penktadieninėje siloso ruošimo talkoje prisijunkite prie mūsų Discord’o ir #pranešimai kanale susiraskite įrašą apie artėjančią talką ir po įrašu pakaks paspausti tik atitinkamą „emoji”. Registracija vyksta iki ateinančio penktadienio 17:30h (Lietuvos laiku). Pasibaigus registracijai bus sutikrintas visų paspaudusiųjų mygtuką į registraciją sąrašas ir iki talkos pradžios atrinktiesiems ūkininkams, priklausomai nuo užsiregistravusiųjų skaičiaus, bus išsiųsti pakvietimai su serverio slaptažodžiu ir kita svarbiausia renginio informacija. Pakvietimo į talką pirmenybė suteikiama ūkvedžiams bei aktyviausiems ir stipriausiems Bachūrų Fermos ūkininkams.

SVARBU / TRUMPAI

  • Siloso ruošimo talka vyks BACHURUFERMA.LT | Public #1 FS 22 serveryje;
  • Pradžia: penktadienį (2022-09-30) 18:00h (Lietuvos laiku);
  • Trukmė: neprognozuojama;
  • Public #1 serveris užrakinamas talkos paruošimui, technikos patikrai: (2022-09-30) 15:00h (Lietuvos laiku);
  • Talkos metu privalomas prisijungimas prie Public #1 serverio #pokalbiai kanalo, priešingu atveju galimybės įeiti į serverį nebus;
  • Renginio metu Bachūrų FM radijuje vyks speciali „talkova” programa;
  • Neklausantys, šūkaujantys ar kaip kitaip piktybiškai besielgiantys ūkininkai gali būti šalinami iš talkos (galbūt net ir ilgesniam laikui) be perspėjimo;
  • Administracija pasilieka teisę keisti renginio taisykles, laiką ir tvarką be išankstinio perspėjimo.

Talkoje planuojantiems dalyvauti bachūrams rekomenduoju pasiruošti viską, ko gali prireikti talkos metu, iš anksto:

  • linksmagėrimiais (pagal savo skonį ir amžiaus galimybes);
  • užkandukais ir kitais reikalingais gardėsiais stiprybės palaikymui.

Registruojamės į talką ir visi kartu susivieniję kantriai laukiame ateinančio penktadienio vakaro!
P.S. primenu, jog dalyvių srautai nėra prognozuojami ir norintiems prisijungti renginio pradžios metu ar vėluojantiems gali tekti šiek tiek ilgėliau pastovėti už fermos vartų.

Iki susitikimo Bachūrų Fermoje!