BACHURUFERMA.LT | Zona #2 sugrįžta!

Gera diena, bachūrai,

noriu pranešti džiugią naujieną tiems, kurie jau spėjo pasiilgti tikrų išbandymų ir nemažai kantrybės reikalaujančių iššūkių, jog legendinis Bachūrų Fermos serveris Zona (BACHURUFERMA.LT | Zona #2) sugrįžta! Tai bus pirmasis Zona serverio paleidimas FS 22 platformoje nuo anksčiau gyvavusio FS 19. Taip, suprantame, jog šiek tiek uždelsėme su atidarymu ar bent jau naujienų paskelbimu, bet reikėjo laiko patobulėti ir mums, kad geriau susipažintume su naująja FS 22 dalimi.

Jeigu kas dar pamenate, o gal net teko ir patiems dalyvauti, tai paskutinis Zonos serveris buvo daug pagyrų sulaukusiame ir dideliame, 4 kartus didesniame nei standartinio dydžio, „Thuringia” žemėlapyje. Aktyvumas ir susidomėjimas buvo tikrai nuostabus ir dėl to šį kartą buvo nuspręsta ir naujoje FS 22 dalyje pasirinkti panašaus tipo žemėlapį. Taip jau sutapo, kad žemėlapio pavadinimas ir šį kartą bus „Thuringia” (daugiau informacijos apie naują žemėlapį galite surasti Zonos kanaluose, kurie su laiku bus papildomi). Kaip ir ankstesnėje FS 19 dalyje, tai taip ir naujoje dalyje planuojame vėl suteikti galimybę dalyvauti 4-iems atskiriems ūkiams, kurių veiklą prižiūrės atrinktieji vedėjai iš visos Bachūrų Fermos bendruomenės.

Kol yra tepami paskutiniai štrichai ties serverio kūryba galime pradėti atranką į vedėjų gretas visuose 4-iuose būsimojo BACHURUFERMA.LT | Zona #2 FS 22 serverio ūkiuose! Kažkokių ypatingų reikalavimų nekeliame, tiesiog norime perspėti, jog būsimasis serveris reikalaus tikrai nemažai kompiuterio geležies resursų, o mes ieškome tokių vedėjų, kurie ne vien tik iš savęs yra tvirti, brandaus mąstymo ir geba puikiai koordinuoti darbų tvarką ar eigą, dirbti komandoje, bet ir kurių geležis tam patvari, tad prieš pretenduojant prašome įsitikinti, kad modifikuotuose dideliuose žemėlapiuose jums nekyla problemų dėl turimos sistemos stabilumo.

Jeigu susidomėjote ir viskas iki šiol, kol skaitėte pranešimą, atrodė aišku bei nusprendėte pretenduoti ir tapti vieno iš 4-ių ūkių vedėju, kurti nuosavą ūkį pagal savo poreikius, jungtis su savo draugais, o gal net vienas, ir taip varžytis su kitais ūkiais, tai prašome susipažinti su mūsų Discord’e pateikta išsamesne antrojo Bachūrų Fermos Zona #2 serverio informacija, kur surasite visą pagrindinę medžiagą apie ruošiamą žemėlapį, svarbiausias taisykles. Perskaičius visą pateiktą informaciją jums teliks nukeliauti į Discord’o #atranka-į-vedėjus kanalą ir užpildyti anketą pagal nurodytus reikalavimus (N-18).

Atranka į BACHURUFERMA.LT | Zona #2 FS 22 serverio vedėjų pozicijas vyksta tol kol bus išrinkti visi 4 vedėjai ir bus pabaigta serverio kūryba (planuojama remonto darbų pabaiga birželį, jeigu „Giants Software” neiškrės kokio pokšto su sekančiu atnaujinimu). Apie atrankos sustabdymą ar kitus pakeitimas bus informuota papildomai. Taip pat prieš oficialų atidarymą bus paskelbtas pranešimas su konkrečia data, o atrinktieji vedėjai, jeigu iškils tam poreikis, bus sukviesti į uždarą sisteminį patikrinimą.

Laikykitės tvarkos, pildykite anketą ir iki susitikimo Bachūrų Fermoje.

Šią vasarą duosim judesio!