TALKA @ BACHURUFERMA.LT #11

TALKA @ BACHURUFERMA.LT #11 | FS 22 kukurūzų siloso ruošimas
Gera diena, bachūrai,

praatostogavome nemažą laiką tarpą taip primiršę vieną seną Bachūrų Fermos tadicinį renginį, kuris paskutinį kartą įvyko dar praeitų metų rugsėjo mėnesį ir jau tada buvo spėjęs tapti mūsų projekto pažiba. Patys seniausi ir aktyviausi Bachūrų Fermos ūkininkai turbūt atsimena šį tradicinį įvykį, kuris prišaukdavo labai didelį susidomėjimą, kartais net tekdavo gerokai „pasikamšyti”, norint sutilpti, ar net palaukti už fermos vartų, kad pavyktų prasmukti į vidų. Mes tą renginį vadindavome „talka”, kurioje susirinkdavo visi stipriausieji Bachūrų Fermos ūkininkai ir vieningai bei nuotaikingai ruošdavome kukurūzų silosą.

Suprantama, jog dabartinis Public #1 serverio ūkis tikrai neatrodo toks, kuriam reikėtų rimtos talkos, bet pasitarus su aplinkiniais ūkininkais pavyko susitarti dėl keletos laukų „pasiskolinimo” vienam sezonui. Po sėkmingo kontrakto ir po ilgosios pertraukos mes, Bachūrų Ferma, šaukiame visus stipriausius ūkininkus į renginį, kuriame norėtųsi pamatysi jūsų kuo daugiau. Taip, taip, skelbiama grandiozinė, jau net vienuoliktąjį kartą vyksianti, bet pirmą kartą BACHURUFERMA.LT | Public #1 FS 22 serveryje, kukurūzų siloso ruošimo TALKA @ BACHURUFERMA.LT #11 jau ateinantį penktadienį nuo 19:00h (Lietuvos laiku)!

Jeigu yra tekę dalyvauti bent vienoje Bachūrų Fermos talkoje, tai klausimų turbūt kaip ir nekyla – viskas pažįstama ir suprantama, o tiems, kuriems dar nėra tekę ar visai šviežiai prisijungę prie mūsų, tai bus puiku proga pamatyti Bachūrų Fermos ūkininkavimą kitu kampu! Susidomėjai? Skaityk žemiau.

REGISTRACIJA Į TALKĄ

Kaip ir anksčiau vykusiose talkose paliekame tokią pačią, jau spėjusią pasitvirtinti registracijos sistemą. Jeigu manote, kad tikrai norėsite ir galėsite dalyvauti penktadieninėje siloso ruošimo talkoje prisijunkite prie mūsų Discord’o ir #pranešimai kanale susiraskite įrašą apie artėjančią talką ir po įrašu pakaks paspausti tik atitinkamą „emoji”. Registracija vyksta iki ateinančio penktadienio 18:30h (Lietuvos laiku). Pasibaigus registracijai bus sutikrintas visų paspaudusiųjų mygtuką į registraciją sąrašas ir iki talkos pradžios atrinktiesiems ūkininkams, priklausomai nuo užsiregistravusiųjų skaičiaus, bus išsiųsti pakvietimai su serverio slaptažodžiu ir kita svarbiausia renginio informacija. Pakvietimo į talką pirmenybė suteikiama ūkvedžiams bei aktyviausiems ir stipriausiems Bachūrų Fermos ūkininkams.

SVARBU / TRUMPAI

  • Siloso ruošimo talka vyks BACHURUFERMA.LT | Public #1 FS 22 serveryje;
  • Pradžia: penktadienį (2022-05-06) 19:00h (Lietuvos laiku);
  • Trukmė: neprognozuojama;
  • Public #1 serveris užrakinamas talkos paruošimui, technikos patikrai: (2022-05-06) 16:00h (Lietuvos laiku);
  • Talkos metu privalomas prisijungimas prie Public #1 serverio #pokalbiai kanalo (mic naudojimas neprivalomas), priešingu atveju galimybės įeiti į serverį nebus;
  • Renginio metu gerą nuotaiką palaikys Bachūrų FM radijas;
  • Neklausantys, šūkaujantys ar kaip kitaip piktybiškai besielgiantys ūkininkai gali būti šalinami iš talkos (galbūt net ir ilgesniam laikui) be perspėjimo;
  • Administracija pasilieka teisę keisti renginio taisykles, laiką ir tvarką be išankstinio perspėjimo.

Registruojamės į talką ir visi kartu susivieniję kantriai laukiame ateinančio penktadienio vakaro!
P.S. primenu, jog dalyvių srautai nėra prognozuojami ir norintiems prisijungti renginio pradžios metu ar vėluojantiems gali tekti šiek tiek ilgėliau pastovėti už fermos vartų.

Iki susitikimo Bachūrų Fermoje!