Atranka į BACHURUFERMA.LT | Zona #2 vedėjus

Gera diena, bachūrai,

pagaliau turime naujienų dėl antrojo Bachūrų Fermos serverio (BACHURUFERMA.LT | Zona #2)! Ne vienas yra domėjęsis ar bus galimybė serverį išvysti dar Farming Simulator 19 platformoje, tai galiu patvirtinti, kad serveris su gausybe atrinktų ir dar papildomai patobulintų modifikacijų bei su 4 atskirais ūkiais visgi bus! Taip, suprantame, kad šiek tiek užsidelsėme su šios naujienos paskelbimu, bet geriau jau vėliau nei niekada. Jeigu sekėte Zona #2 informacijos kanalą mūsų discord’e, tai turbūt supratote, jog pasirinktasis žemėlapis yra „Thuringia” (originalus pavadinimas – Irgendwo In Thuringen 2) ir niekas dėl pasirinkimo nepasikeitė. Žemėlapis nevisai atitiks originalą, nes mūsų koreguotoje versijoje įdiegta daugiau įvairių papildomų realistiškumą skatinančių priedų bei kiti smulkūs pataisymai ar patobulinimai.

Antrasis Bachūrų Fermos serveris (BACHURUFERMA.LT | Zona #2) yra beveik paruoštas paleidimui, bet iki galutinių darbų pabaigos mums trūksta išrinkti ūkių vedėjus. Iš viso reikia 4 žmonių, kurie antrajame serveryje atstovaus po atskirą ūkį kartu priimdami dar po vieną ar daugiau pažįstamų, draugų ar bendraminčių norinčių pakonkuruoti su kitais ūkiais. Atrodo lyg ir viskas paprasta, bet visada yra bet – tiek ūkių darbuotojams, tiek vedėjams galios specialiai antrajam serveriui sudarytos taisyklės, kurias galite rasti Zona #2 informacijos kanale mūsų discord’e (http://dc.bachuruferma.lt).

Perskaičius pateiktą informaciją ir taisykles turbūt iškilo klausimas kaip pretenduoti į antrojo serverio ūkio vedėjų gretas? Informacija apie registraciją į atranką paskelbta #atranka-į-vedėjus kanale (discord: http://dc.bachuruferma.lt) (pretenduoti gali visi, kas yra Bachūrų Fermos discord’o kanale). Registracija aktyvi kol yra matomas atrankos kanalas.

Pasibaigus atrankai bus paskelbta oficiali Bachūrų Fermos antrojo serverio (BACHURUFERMA.LT | Zona #2) atidarymo data, papildoma informacija, atrinktų vedėjų vardai, modifikacijų atsisiuntimo nuorodos bei kiti ūkiams ir jų veiklai pritaikyti kanalai.

Iki susitikimo Bachūrų Fermoje! :pika_wink: