TALKA @ BACHURUFERMA.LT #9

Gera diena, bachūrai,
ištuštėjus Public #1 fermos siloso tranšėjoms ir besibaigiant digestatui, kol dar tęsiasi vasara ir turime ilgus ir šviesius vakarus, privalome dar kartą pakartoti vieną didžiausių mūsų renginių. Mes, Bachūrų Fermos bendruomenė, tęsiant savo pažadą (per praeitą renginį buvau užsiminęs, kad sekanti talka bus greitu metu), organizuojame dar vieną grandiozinę, sulaukiančią itin didelio susidomėjimo bei aktyvumo ir jau net devintąjį kartą vyksiančią siloso ruošimo TALKĄ @ BACHURUFERMA.LT #9 ateinantį penktadienį (2021-08-06) nuo 19:00h (Lietuvos laiku)! Jeigu yra tekę dalyvauti bent vienoje Bachūrų Fermos talkoje, tai klausimų turbūt kaip ir nekyla – viskas pažįstama ir suprantama, o tiems, kuriems dar nėra tekę ar visai šviežiai prisijungę prie mūsų, tai bus puiku proga pamatyti Bachūrų Fermos ūkininkavimą kitu kampu!
Susidomėjai? Skaityk žemiau.

REGISTRACIJA Į TALKĄ

Kaip ir anksčiau vykusiose talkose paliekame tokią pačią sistemą – prisijunk prie Bachūrų Fermos discord’o bendruomenės (pakvietimo nuoroda: http://dc.bachuruferma.lt), jeigu to dar nesi padaręs ir nukeliauk į #pranešimai kanalą. Pranešimų kanale susirask įrašą apie talkos paskelbimą ir Tau beliks tik paspausti atitinkamą emojį – varnelę. Registracija vyksta iki šio penktadienio 18:30h (Lietuvos laiku). Pasibaigus registracijai bus sutikrintas visų paspaudusiųjų mygtuką į registraciją sąrašas ir iki talkos pradžios atrinktiesiems ūkininkams, priklausomai nuo užsiregistravusiųjų skaičiaus, bus išsiųsti pakvietimai su fermos slaptažodžiu ir kita svarbiausia renginio informacija. Pakvietimo į talką pirmenybė suteikiama ūkvedžiams bei aktyviausiems ir stipriausiems Bachūrų Fermos ūkininkams.

SVARBU / TRUMPAI

  • Siloso ruošimo talka vyks BACHURUFERMA.LT | Public #1 fermoje;
  • Pradžia: penktadienį (2021-08-06) 19:00h (Lietuvos laiku);
  • Trukmė: neprognozuojama;
  • Ferma užrakinama talkos paruošimui, technikos patikrai: (2021-08-06) 16:00h (Lietuvos laiku);
  • Talkos metu privalomas prisijungimas prie Public #1 fermos #pokalbiai kanalo (mic naudojimas neprivalomas), priešingu atveju galimybės įeiti į fermą nebus;
  • Renginio metu pokalbių kanale gerą nuotaiką palaikys Dj ProBot;
  • Neklausantys, šūkaujantys ar kaip kitaip piktybiškai besielgiantys ūkininkai bus šalinami iš talkos (galbūt net ir ilgesniam laikui) be perspėjimo;
  • Administracija pasilieka teisę keisti renginio taisykles, laiką ir tvarką be išankstinio perspėjimo.

Talkoje planuojantiems dalyvauti bachūrams rekomenduoju pasiruošti viską, ko gali prireikti talkos metu, iš anksto:

  • linksmagėrimiais (pagal savo skonį ir amžiaus galimybes);
  • užkandukais ir kitais reikalingais gardėsiais stiprybės palaikymui.

Taigi, blieka tik jungtis į Bachūrų Fermos discord’ą (http://dc.bachuruferma.lt) ir registruotis į TALKA @ BACHURUFERMA.LT #9 #pranešimai kanale!

P.S. primenu, jog dalyvių srautai nėra prognozuojami ir norintiems prisijungti renginio pradžios metu ar vėluojantiems gali tekti ilgokai pastovėti už fermos vartų.

Iki susitikimo Bachūrų Fermoje!