TALKA @ BACHURUFERMA.LT #6

Gera vakara, bachūrai,
šventinis laikotarpis šiek tiek sujaukė mūsų apkalbėtus ir planuotus darbus, bet besibaigiantys metai, kad ir kokie jie bebūtų buvę, duoda ženklą, kad naujai atkeliaujantys metai turi atnešti daugiau motyvacijos, pozityvo ir naujų teigiamų pokyčių, na ir žinoma, kai kurios naujovės turėtų paliesti ir mus – Bachūrų Fermą. Apie kokius pokyčius kalbu? Daugiau detalių pavyks atskleisti tik prasidėjus kitiems, 2021-iesiems metams, o dabar išlaikykime mažytę intrigėlę. Na, o kad naujai prasidėję metai būtų dar smagesni, turiu artėjančiam savaitgaliui pasiūlymą: prisijungti ir dalyvauti viename mūsų didžiausių, jau tradicija tapusiame, gausaus susidomėjimo sulaukiančiame renginyje – TALKA @ BACHURUFERMA.LT #6 jau šį šeštadienį (sausio 2 d.) nuo 19:00h. (Lietuvos laiku), Bachūrų Public #1 fermoje. Šį kartą visi bendras jėgas jungsime kukurūzų siloso ruošimui! Senbuviams turbūt net nereikia pasakoti kaip atrodo Bachūrų Fermos talkos, bet visiems tiems, kurie nėra turėję galimybės dalyvauti ar neseniai prie mūsų prisijungė, tai bus puiki proga pamatyti šiek tiek kitokį laiko praleidimą Bachūrų Fermoje! Na, o dėl bendros tvarkos, siekiant užtikrinti kokybės balansą, privaloma registracija į talką!

REGISTRACIJA Į TALKĄ

Viskas labai paprasta – prisijunkite į Bachūrų Fermos discord bendruomenę (pakvietimo nuoroda – http://dc.bachuruferma.lt), nukeliaukite į kanalą #pranešimai ir susiraskite paskutinį įrašą apie talkos paskelbimą ir registraciją. Norint dalyvauti užteks paspausti tam tikrą (varnelė) emojį. Registracija veikia iki artimiausio šeštadienio 18:30h (Lietuvos laiku). Pasibaigus registracijai bus sutikrintas visų paspaudusiųjų mygtuką į registraciją sąrašas ir iki talkos pradžios atrinktiesiems ūkininkams, priklausomai nuo užsiregistravusiųjų skaičiaus, išsiųsiu pakvietimus su fermos slaptažodžiu ir kita svarbiausia informacija. Pakvietimo į talką pirmenybė suteikiama ūkvedžiams bei aktyviausiems, stipriausiems Bachūrų Fermos ūkininkams.

SVARBU / TRUMPAI

  • Siloso ruošimo talka vyks BACHURUFERMA.LT | Public #1 fermoje;
  • Pradžia: šeštadienį (2021-01-02) 19:00h (Lietuvos laiku);
  • Ferma užrakinama talkos paruošimui: 17:00h (Lietuvos laiku);
  • Talkos metu privalomas prisijungimas prie Public #1 fermos #pokalbiai kanalo (mic naudojimas neprivalomas), priešingu atveju galimybės įeiti į ferma nebus;
  • Neklausantys, šūkaujantys ar kaip kitaip piktybiškai besielgiantys ūkininkai bus šalinami iš talkos (galbūt net ir ilgesniam laikui) be perspėjimo.

Kaip visada planuojantiems talkoje dalyvauti bachūrams rekomenduoju pasiruošti viską, ko gali prireikti talkos metu, iš anksto:
– linksmagėrimiais, jeigu iš po naujųjų šventimo inkstai ir kepenys neužpyks ir dar atlaikys;
– užkandukai ir kiti reikalingi gardėsiai stiprybės palaikymui.
Jungiamės į Bachūrų Fermos discord’ą, registruojamės ir visi kartu kantriai laukiame ateinančio kitų metų šeštadienio vakaro. Bachūrų Fermoje nusimato judesys!