TALKA @ BACHURUFERMA.LT #5

Gera vakara, bachūrai,
atkreipęs dėmesį į mūsų atliktų darbų kalendorių pastebėjau, kad šiuo tamsesnių, vėsių ir niūrių orų apsupties laikotarpiu mes esame neatlikę vieno labai svarbaus, nemažo aktyvumo sulaukiančio ir jau tradicija tapusio reikalo. Greičiausiai dauguma esate pastebėję, kad jau kuris laikas kaip pirmojoje (Public #1) fermoje pasibaigęs visas „Biogas Plant’e” buvęs silosas. Manau, kad daugiau pasakoti ir nebereikia link kur aš čia suku – skelbiu visuotinę siloso ruošimo TALKĄ @ BACHURUFERMA.LT #5 lapkričio 20 d. (penktadienį) nuo 19:00h! Na ir kaip visada, prieš įvykstant talkai ir norint pasiekti šiokią tokią tvarką, reikalinga registracija.

REGISTRACIJA Į TALKĄ

Viskas labai paprasta – prisijunkite prie mūsų discord’o bendruomenės (http://dc.bachuruferma.lt), jeigu to dar nesate padarę, ir kanale #pranešimai susiraskite įrašą apie talkos paskelbimą. Po įrašu pakaks paspausti tik vieną mygtuką ir Jūs būsite jau užsiregistravęs!

Registracija vyksta iki šio penktadienio 18:30h (Lietuvos laiku). Pasibaigus registracijai bus sutikrintas visų paspaudusiųjų mygtuką į registraciją sąrašas ir iki talkos pradžios tik atrinktiesiems ūkininkams išsiųsiu pakvietimus su fermos slaptažodžiu. Pakvietimo į talką pirmenybė suteikiama ūkvedžiams bei aktyviausiems, stipriausiems Bachūrų Fermos ūkininkams.

SVARBU / TRUMPAI

  • Siloso ruošimo talka vyks BACHURUFERMA.LT | Public #1 fermoje;
  • Pradžia: penktadienį (11-20) 19:00h (Lietuvos laiku);
  • Ferma užrakinama talkos paruošimui: 17:00h (Lietuvos laiku);
  • Talkos metu privalomas prisijungimas prie Public #1 fermos #pokalbiai kanalo, priešingu atveju galimybės įeiti į ferma nebus;
  • Neklausantys, šūkaujantys ar kaip kitaip piktybiškai besielgiantys ūkininkai bus šalinami iš talkos (galbūt net ir ilgesniam laikui) be perspėjimo;
  • Jeigu kažkam nepavyks ar negalės prisijungti prie talkos, visą judesį bus galima išvysti gyvai Bachūrų Fermos youtube kanale.

Tradiciškai bachūrams rekomenduoju pasiruošti viską, ko gali prireikti talkos metu, iš anksto – linksmagėrimiai, užkandukai ir kiti reikalingi gardėsiai stiprybės palaikymui.

Registruojamės ir visi kartu kantriai laukiame ateinančio penktadienio vakaro – Bachūrų Fermoje nusimato judesys!