BACHURUFERMA.LT | Klasika #3 atidarymas

Gera diena, bachūrai,
pagaliau turime džiugių naujienų visiems, kurie kantriai laukė trečiosios fermos atidarymo! Po ilgai užsitęsusių ir atidėliotų darbų trečioji ferma jau šiandien nuo 18:00h. (Lietuvos laiku) išvys dienos šviesą ir taps prieinama visiems Bachūrų Fermos ūkininkams. Kuo ši ferma bus kitokia nei mūsų pirmosios dvi? Atsakymas paprastas – fermos turinys atspindės praeito amžiaus (7 – 9 dešimtmečio laikotarpius). Čia neišvysite tokių naujovių ir modernumo kaip pirmosiose Bachūrų Fermose, ūkininkausime tik su klasikine, senąja technika. Pasirinktasis Lubelska Dolina žemėlapis puikiai atspindės tuo metu vyravusią atmosferą, o dar stipriau viską išryškins mūsų Bachūrų Fermos komandos atrinktos ir dar papildomai patobulintos modifikacijos. Taip pat fermoje turėsime aktyvią sezonų sistemą pagal Baltijos regiono klimatą: visi darbai kaip sėja, kūlimai, derliaus pardavimas, žemės dirbimo darbai turės būti atliekami tik tam tikrais metų laikais, o žiemą, kai mūsų žemė ilsėsis, griebsime benzopjūklus ir brisime per pusnis į miškus. Kadangi ši ferma visiškai šviežia, tai akylai stebėsime visos technikos darbą, su laiku stengsimės netinkamai veikiančią techniką pataisyti, o jeigu kils rūpesčių – pašalinti, ir vis pasipildyti kažko naujo.

  • Naujieji ūkininkai turėtų persiskaityti taisykles, kurias galima rasti mūsų discord’e, #informacija (BACHURUFERMA.LT | Klasika #3) kanale, kad po to nekiltų nesusipratimų.
  • Fermos modifikacijų nuorodas įkelsime nuo 17:00h. Atsisiųsti galėsite iš kairėje puslapio pusėje esančių nuorodų po serverio būsena.
  • Ferma atrakinsime tik po oficialaus atidarymo. Jeigu turite kokių papildomų klausimų, tai drąsiai galite kreiptis tiesiogiai mūsų discord’e pas mane arba pas prisijungusius ūkvedžius.
    Kol kas tiek ir iki greito!
BACHURUFERMA.LT | Klasika #3 atidarymas
BACHURUFERMA.LT | Klasika #3 atidarymas