TALKA @ BACHURUFERMA.LT #4

Gera diena, bachūrai,

žinau, kad daugumą apima liūdesys, kai pagalvoja, kad taip ilgai laukta ir taip greitai prabėgusi vasara skaičiuoja paskutines dienas. Neliūdėkit, vėsiais ir niūriais vėsiojo sezono vakarais Bachūrų Ferma priims visus! Na, ir paskutiniam vasaros savaitgaliui, t. y. šiam penktadieniui, gero laiko praleidimui, nuotaikos pasikėlimui ir bent akimirkai užsimirštant apie vasaros pabaigą Bachūrų Fermoje (Public #1) turiu išskirtinį pasiūlymą. Taip, taip, skelbiama visuotinė TALKA @ BACHURUFERMA.LT #4 siloso ruošimui!

REGISTRACIJA Į TALKĄ

Viskas labai paprasta – prisijunkite į Bachūrų Fermos discord bendruomenę (pakvietimo nuoroda – http://dc.bachuruferma.lt), nukeliaukite į kanalą #pranešimai ir susiraskite paskutinį įrašą apie talkos registraciją. Norint dalyvauti užteks paspausti tam tikrą (varnelė) emojį. Registracija veikia iki šio penktadienio 16:30h (Lietuvos laiku). Pasibaigus registracijai bus sutikrintas visų paspaudusiųjų mygtuką į registraciją sąrašas ir iki talkos pradžios tik atrinktiesiems ūkininkams išsiųsiu pakvietimus su fermos slaptažodžiu. Pakvietimo į talką pirmenybė suteikiama ūkvedžiams bei aktyviausiems, stipriausiems Bachūrų Fermos ūkininkams.

SVARBU / TRUMPAI

  • Siloso ruošimo talka vyks BACHURUFERMA.LT | Public #1 fermoje;
  • Pradžia: šį penktadienį (08-28) 18:00h (Lietuvos laiku);
  • Ferma užrakinama: 16:30h (Lietuvos laiku);
  • Talkos metu privalomas prisijungimas prie Public #1 fermos #pokalbiai kanalo, priešingu atveju galimybės įeiti į ferma nebus;
  • Neklausantys ar kaip kitaip piktybiškai besielgiantys ūkininkai bus šalinami iš talkos be perspėjimo;
  • Jeigu kažkam nepavyks prisijungti prie talkos, visą judesį bus galima išvysti gyvai Bachūrų Fermos youtube kanale.

Tradiciškai bachūrams rekomenduoju pasiruošti viską, ko gali prireikti talkos metu, iš anksto – linksmagėrimiai, užkandukai ir kiti reikalingi gardėsiai stiprybės palaikymui.
Registruojamės ir visi kantriai laukiame penktadienio vakaro – Bachūrų Fermoje nusimato judesys!