TALKA @ BACHURUFERMA.LT #3

Gera diena, bachūrai,

kai kuriems esu ne kartą minėjęs, kad būtų visai smagu sušaukti talką antrojoje Zona #2 fermoje. Per pustrečio mėnesio gyvavimo laikotarpį ferma gerokai prasiplėtė, bet per visą laiką niekada nebuvo tinkamai „užkurtas” „Biogas Plant’as” ir šiandien, manau, kad pribrendo laikas suorganizuoti pirmąją siloso ruošimo talką Zona #2 fermoje! Tie, kas esate dalyvavę ankstesnėse talkose Public #1 fermoje, tai turbūt žinote, kad dirbant talkoje laikas, kuris praleidžiamas ūkininkaujant, einasi smagiausiai.

Taigi, bachūrai, kas įtariat, kad teks nuobodžiauti ir nėra jokių kitų planų šio penktadienio vakarą, tai jūs esate kviečiami į TALKA @ BACHURUFERMA.LT #3 nuo 19:00h. Zona #2 fermoje!

REGISTRACIJA Į TALKĄ

Tradiciškai, Bachūrų Fermos bendruomenės discord’e (http://dc.bachuruferma.lt), naujai sukurtame kanale pavadinimu #talka_07-10 skelbiama registracija. Neužsiregistravę nariai į talką gali būti neįleidžiami! Į kanalą rašykite tie, kurie galėsite ir norėsite dalyvauti – jokių pašalinių diskusijų. Rašykite +, savo vardą fermoje, prisijungimo laiką ir darbo poziciją. Formos pavyzdys:
+Ka5tis nuo 19h. Galiu dirbti visur.

SVARBU

  • Talka vyks BACHURUFERMA.LT | Zona #2 fermoje;
  • Pradžia: šiandien 19:00h. (Lietuvos laiku);
  • Visiems ūkininkams siūlome iki talkos pradžios atsisiųsti visas reikalingas modifikacijas iš kairėje puslapio pusėje esančios nuorodos, kad po to nebūtų pašalinių klausimų;
  • Talkos metu privalomas prisijungimas prie mūsų discord’o Zona #2 #pokalbiai kanalo, priešingu atveju galimybės įeiti į ferma nebus;
  • Neklausantys ar kaip kitaip piktybiškai nusižengiantys ūkininkai bus šalinami iš talkos be perspėjimo;
  • Pokalbių kanale atmosferą kaitins Dj ProBot (BACHURUFERMA.LT bot’as);

Iki vakaro yra dar nemažai laiko, tai kas dar nespėjote ir neturite jokių užandžių ar gėrimų, tai dar galite suspėti nubėgti į vietinę „krautuvėlę” ir pasipildyti.

Gerai nusiteikiam, registruojamės į TALKA @ BACHURUFERMA.LT #3 ir iki vakaro – šiandien Bachūrų Fermoje nusimato judesys!