Projekto naujienos

BACHŪRŲ FERMOS logotipas

Sveiki,
turime džiugių naujienų visiems nekantriausiems Bachūrų Fermos ūkininkams, žinoma, taip pat ir tiems, kuriems įdomi projekto veikla. Daug kartų apkalbėta ir tikrai didelio susidomėjimo sulaukusi antroji Bachūrų Ferma (BACHURUFERMA.LT | Zona #2) startuos beta versijoje jau rytoj (ketvirtadienį) 19h. Lietuvos laiku. Kodėl beta versija? Kadangi, tai bus pirmasis viešas ūkininkų įleidimas į fermos teritoriją, užtikrinti absoliučios ūkinkavimo kokybės tikrai negalėsime, bet stengsimės akylai stebėti tiek visų modifikacijų, tiek pačio serverio darbą. Tik visi bendromis jėgomis galėsime garantuoti stabilią fermos veiklą ir atsidaryti pilnu pajėgumu.
BACHURUFERMA.LT | Zona #2 regionas ir lokacija išlieka tokia pati kaip ir pirmosios fermos – Continental Europe, tik papildomai reikia atsisiųsti WildWest v1.2 žemėlapį ir modifikacijas (nuorodas į atsisiuntimą galima rasti informacinėje fermos skiltyje kairėje šio puslapio pusėje). Atlikus pilnai visus patikrinimo darbus, suremontavus rimčiausias problemas, jeigu jų bus, perlipsime iš beta versijos į pilną veikimą.
Pagrindinė Zona #2 informacija:
Žemėlapis WildWest v1.2:
– Dydis: 8×8 km (Public #1 fermos žemėlapio dydis 2×2 km)
– Perkamų žemės plotų skaičius: 112, iš jų 82 su žemės dirbimo paskirtimi
– Didžiausio dirbamo lauko dydis: (17 laukas) 818 ha
– Pardavimų punktai: 15
– Įdiegta „Multifruit” (plataus spektro augalininkystė, daugiau augalų, šiltnamių ūkis)
Ferma pradės veikla sunkiausiu FS 19 režimu su minimaliais ištekliais – 3 nedideli aplinkiniai laukai (7 laukas – 14,17 ha, 8 laukas – 17,94 ha ir 11 laukas – 10,84 ha) ir keletas padargų kieme, bet už tai beveik įrengtas fermos kiemas, kuriame saugiai bus galima sandeliuoti visą techniką, padargus, derlių ir pan. Fermą labai stipriai turėtų gelbėti tai, jog bus galimybė papildomai uždarbiauti ne viename, o iš karto keliuose ir daugiau kontraktų, tai darbo turėtų pakakti tikrai visiems.
Tai ką, naujienų kolkas tiek, visi kartu laukiame rytojaus, bendraujame Discord’e, nepamirštame Public #1 serverio, ir iki susitikimo Bachūrų Fermose!

Bachūrų Ferma – čia renkasi tik rimti ūkininkai!